Kolmapäeval (26.01) tegime lähemat tutvust punaste laternate rajooniga. Ei, ei.. ma ei läinud sinna oma keha müüma. Patrick tegi meile ekskursiooni ja näitas mõnda uut kohta. Ühtlasi käisime ka kahe euro eest peepshow-d vaatamas. Arvan, et see oli minu esimene ja viimane sellelaadne kogemus. Rohkem ma sellest ei räägiks!
Jalutasime veel rajoonis ringi ja nägime enda jaoks nii mõndagi uut, huvitavat ja šokeerivat.
Hiljem läksime Waterhole baari. See on tore koht, kus on iga õhtu live muusika, sealt edasi läksime Amsterdamned-isse. See meenutas midagi Nimeta baari sarnast Tallinnas. Seal sai kõvasti tantsu vihutud, see oli esimene kord kui me Amsterdamis olles käisime sellises kohas (ja üldse tantsu vihtumas). Öö veetsime Patricku juures diivanil, sest praamid ilmselgelt nii hilja(vara) koju ei vii.
Täna (28.01) on Glea sünnipäev! Palju, palju õnne talle!
| Glea hommikune sünnipäevakook! |
Õhtul tulevad meile ka sõbrad külla, et tähistada nii sünnipäeva kui ka uude kohta kolimist. Tõime poest kasti õlut ja mõned pudelid veini, kapis on krõpsu ja kommi. Pidu võib alata!!
Ilm on ka kevadine. Päike paistab, kuid kraadiklaas on nullis.
Terv,
Mae
No comments:
Post a Comment