http://www.youtube.com/watch?v=BNgbjTcD6hc
..ehk siis meie maja jääb elanikest üha tühjemaks ja tühjemaks. Meid elas seal tegelikult u 16, aga meie suhtlusringkond koosnenski peamiselt kümnest inimesest. Ja järgi jäi neid seitse... Teisipäevaks peame kõik välja kolima, kuigi osadel ei ole uut elukohtagi. Kes läheb tagasi vanemate juurdem kes magab sõbra diivanil. Ka meie oleme mõned päevad jälle kodutud, sest uude kohta saame kolida alles nädala lõpus (15.jaan) või isegi natukene hiljem. Veel selgub kuhu me oma unerasked pead toetatud saame. Mööbli kohta me ka veel ei tea.. ehk leiab sellele ka koha.
Täna (9.jaan) lähme Patrickule appi remonti tegema. Ühel korral juba käisime lüliteid ja uksepiitu teipimas, et saaks värvida, täna ehk antakse pintsel ka kätte. Loodame parimat :)
Neljapäeval lülitati meie majas internet välja, keegi vahepeal väitis, et see oli õnnetus, kuid kindlalt ei tea. Nüüd käime linnad tasuta Wifi kohtades istumas (peamiselt on tasuta wifi kohaks McDonalds, piinlik küll, aga rasked ajad.. burgereid me ei söö!)
Neti puudumine on halb ka seetõttu, et järgmine nädal on koolis mõned tähtajad ja ettekanded. Materjalid on loomulikult enamus internetis.. jah, neid saab alla laadida, kuid alati oleks ka lisaks vaja, kasvõi sõnaraamatut ja tervet päeva linnas ka ei viitsi istuda. Interneti puudumise tõttu ei tea ma ka millal järgmine sissekanne tuleb..:).
Väljas on kuus kraadi sooja ja päike paistab, nagu aprilli algus Eestis, pole paha!
Mae
No comments:
Post a Comment