Nüüd oleme ametlikult vist kõigi võimalike legaalsete liiklusvahenditega siin Amsterdamis liikunud. Eile sõitsime praamiga. Me elame nüüd Amsterdam-Noordis, mis asub kesklinnast üle vee.
Muidugi saab sinna ka bussi ja autoga ning suure ringiga mööda teed , kuid praam viib lähemale. Kui rattaga tahame sõita, siis on hea praami peale hüpata, mõned minutid sõita ja koju pedaalitseda. Praamid on siin muuseas tasuta ja liiguvad mitmel erineval liinil iga kümne või vähema minuti tagant. Nagu tavaline ühistransport (va. see, et nad tasuta on). Igatahes mõnus, kui saab ka praamiga liikuda :).
Täna (22.01) käisin hommikul jooksmas. Arvestades sellega, et jooksime ei ole mu meelisala ja kooli aegu oleksin pikamaajooksu hea meelega vahele jätnud, oli siiski päris mõnus. Kokku ei kukkunud, ära ei eksinud ja lihased veel ei valuta. Ehk viitsin mõni teinekord jälle minna, aga tore oli end üle pika aja rohkem liigutada. Hakkan end SEB sügisjooksu tarvis treenima.... või siis mitte.
Ülejärgmine nädal saabuvad Amsterdami kaks Raed. Loodan, et Glea väga ära ei ehmata :D
Tervitused Viru- Jaagupisse,
Mae
No comments:
Post a Comment