Friday, December 31, 2010

You grabbed my ass again..

Head vana lõppu ja uue algust. Nüüd siis viimane postitus aastal 2010. Kuigi Austraalias olles oleks juba 2011. Nii, et head uut aastat neile, kes Austraalias asuvad hetkel :)
   Jõulude paiku sai kodumaad väisatud. Peaks mainima, et oli äärmiselt meeldiv olla natukeseks jälle kodus ja see puhkus jäi isegi liiga lühikeseks. Mõnus oli näha peret ja sõpru ja magada oma voodis. Ja muidugi lumi..ohh see tore ja valge lumi, mida oli üüratult palju. Kõige suurem pluss oli siiski ka söök, sai sülti, liha, kapsast, kodust hapukurki ja kõike head paremat. Pärast kolmepäevast söömaorgiat oli muidugi raskem liikuda aga see kõik oli seda väärt!!
Nüüd uue aasta hakul oleme juba Gleaga Amsterdamis tagasi. Külas on meil ka Glea klassiõde Bret. Samuti tore tüdruk (nagu me kõik siin :D). Bret on ka ise Erasmuslane ja õpib Itaalias, pärast nädalast puhkust Amsterdamis naaseb ta saapariiki. 
Hetkel meenutab kodukant ( ja arvatavasti ka muud kandid Amsterdamis) kergelt sõjatandrit. Paugukad ja raketid lendavad 24h. Vahel oleks tahtmine mõnele väiksele poisile piki pead anda selle eest, et ta juba hommikul kell 9 hakkas oma ilutulestikuga paugutama. Äärmiselt häiriv. Kui juba praegu käib selline möll, mis siis veel õhtupoole  toimub. Osad paugud on niii valjud nagu õhiks keegi maju.
Kindluse mõttes seisan õhtul kuskil seina ääres ja üritan rakettidega mitte pihta saada. Meie majas toimub ka suur-suur aastalõpupidu. Ettevalmistused algasid juba varakult ja eile sain ka natukene abiks olla. Oodata on kuni 150 inimest, või rohkem. Selles suhtes on hea, et kui peotuju otsa saab, saame kiiresti magama kobida. No paistab igatahes üks kõva pidu tulevat. 
Täna (31.12.10) lõpetavad kohalikud rongid juba kell kaheksa sõitmise, niiet arvatavasti on meie maja juba üheksa ajal inimesi täis, kuigi pidu algab alles kell 22.
Alustasin ka uue projektiga..kuna me niikuinii peame siit välja kolima, siis ei ole ju eriti muret kui ma ühe valge seina täis sodin?! Igatahes, meil oli üks must marker ja kuna mul oli igav eile, siis otsustasin rakendada oma kunstiannet seina peal. Kunagi kui nö. valmis on , siis teen pilti ka mälestuseks.

Kuna unustasin õigel päeval seda teha, siis Kallid Marin ja Monika palju, palju, palju, palju, palju, palju õnne sünnipäevaks!!!! Vahukooretorte, šampust ja pehmet põrumist sõidueksamil!! Paid-kallid ja musid!

Tervitused lähevad seekord kõikidele inimestele, kes peavad juba esimesel jaanuaril tööle minema! Olge tublid!!


Head ja turvalist aastalõppu ning kõige produktiivsemat uut aastat kõikidele!!

Mae 2010 :)

No comments:

Post a Comment