Thursday, March 31, 2011

Vabandus

Vabandan, et ma ise ei ole oma blogi tükk aega krjutanud. Tegevust on jagunud päris palju. Vabandan ka eelmise postituse eest, sest jätsin oma arvuti lahti hollandlaste ja mittehollandlaste läheduses, kes minu blogis vandaalitsesid! :D
  Nagu Glea ütles, et vähemalt keegigi kirjutab mu blogi!
  Varsti kirjutan ise ühe pika, pika sissekande!

Tot ziens,
   Mae

No comments:

Post a Comment