Üks päev on jäänud veel enne lahkumist. Mõtlesin mis veel vaja teha oleks ja mida osta. Tegelikult ma kohe üldse ei viisti pakkimisega tegeleda.. Palju lõbusam on mõelda positiivseltele asjadele nagu elu Amsterdamis- mis seal toimuma hakkab, milline kursus mul on, kas ma üldse hakkama saan jne. Igatahes olen ma põnevil!!
Huvitav kas Hollandis normaalselt piima on? Ehk siis lisaks suure rasvasisaldusega kooremaitselisele europiimale ja veega lahjendatud rasvavabale piimale võiks seal olla ka 2 % rasvasisaldusega lehmamahla. Ma arvan, et pool aastat ilma piimata oleks minu puhul võimatu, juba sellele mõeldes hakkasid mu luud hõrenema.
Nii, mis oleks veel vaja teha enne lahkumist: kohver pakkida, raha vahetada, osad asjad oleks vaja ka puhtaks pesta, põiepõletikust terveks saada, kontrollida lennupiletid üle, teha osadest dokumentidest koopiad, leida korter elamiseks..sellised nipet-näpet asjad :). Aega on nende kiirete asjadega.
Mõnusat nädalavahetust,
Mae
Ainult sina suudad veel enne Hollandisse jõudmist muretseda kas seal ikka normaalset piima leidub ;)
ReplyDeleteSamas on kahtlane, et sealt seda piima saad - nad ajavad kõik ju juustuks! Siim
ReplyDelete