Saturday, October 23, 2010

Katsetused

Tegin endale just blogi Amsterdami tarvis. On see blogimine ju popp asi tänapäeval. Pealegi mulle väga meeldis lugeda Erika  blogi kui ta kaugel maal ära oli ja silme ette on nii mõnigi teine põnev blogikirjatükk sattunud. Pealegi on see hea võimalus anda  ülevaade oma tegemistest, läbielamistest, Amsterdamist ja toimetustest korraga, ilma igaühele eraldi telefonis, skaibis või msnis üle kordamata. Lühidalt öeldes olen ma lihtsalt laisk.
  Amsterdamini on jäänud veel nädal ja..no ütleme üks päev. Elukohta veel ei ole, asjade pakkimist pole alustatud, kindlasti on veel vaja asju osta, otsida, pesta ja parandada. Aega on selle kiire asjaga. Ma ei teagi kas ma olen lihtsalt loll, et mitte nende asjade pärast (veel mitte) muretseda, või ei ole mulle veel kohale jõudnud, et varsti lahkun.Elame näeme.
  Muigugi ma ei tea ka kui usinalt ma seda blogi kirjutama hakkan. Sest kunagi üritasin päevikut pidada, aga seda ma täitsin nii kuidas tuju oli, enamjaolt tuju ei olnud. Aga samas..kui ma kunagi vanaks elan siis oleks tore endalgi meenutada mida sai madalmaades tehtud. 

  Millest selline pealkiri? Mokum on Amsterdami hüüdnimi (vähemalt nii väidab kõigi tarkuste ema Wikipedia). Mokum tähendab jidiši keeles "kohta" või "safe haven, " ehk varjupaika. Ma lähen pigem "kohta" kui varjupaika.
  Selline katsetus täna. 

  Gastvrije, 
   Mae

No comments:

Post a Comment